czwartek, 6 maja 2010

Podróże kształcą

Prawda stara jak świat, bo nie daremno Marko Polo do Chin ruszył. Ale mnie nie o takie podróże idzie, mnie idzie o podróżowanie po blogach. Trudno mi wymienić, czego to ja się nie nauczyłam, podpatrzyłam bez względu na to jaka to dziedzina: szycie, na drutach robienie, szydełkowanie, gotowanie i czytanie. I o tym ostatnim chciałam. U Maknety kątem oka chwyciłam okładkę ksiązki "Julie&Julia" Karteluszek, ołówek, notatka, dopisek z wykrzyknikiem: Szukać! Książka wydana przez Świat Książki, ucieszyłam się, bo korzystam z klubu . Niestety, radość była krótka. Nakład wyczerpany. Wybrałam się na zwiady po miejscowych księgarniach ( trzy ) W trzeciej usłyszałam: niech się pani nie martwi, my pani tę książkę znajdziemy. Zanim wyszłam, wiedziałam, że ksiązkę ma warszawski Sylabus i natychmiast słać będzie. Dziś juz książka jest u mnie, sprawa załatwiana była we wtorek, to się nazywa błyskawiczne działanie.  Dziewczyny z księgarni Litera pozdrawiam serdecznie, jesteście kochane!

                                                   merlin.pl
Zastanawiam się, a może by jeszcze Doris Lessing "Autobiografię"? Dają w Świecie Książki. Czytałam fragmenty, ciekawe bardzo.  Co ty na to Ewuto? Lubimy panią Lessing, prawda? Można jeszcze za pół ceny książkę o roslinach na balkon monisiowy.3 komentarze:

  1. Trzeba było napisać do mnie, bym Ci pożyczyła swoją ;-) Jak się nie spodoba, będę miała Ciebie na sumieniu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tez mam ochote te ksiazke przeczytac ,poczekam na opinię

    OdpowiedzUsuń
  3. Książki nie czytałam, tylko obejrzałam film - 2 razy! :D Meryl Streep jest świetna! Ale sama treść filmu (ciekawe czy dużo odbiega od książki?) bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Koty w potrzebie

www.koty.sos.pl