niedziela, 3 stycznia 2010

Wyprawa

Wyprawy kojarzą się z odległymi krainami np wyprawa w Himalaje, albo wyprawa na Biegun Północny bądź Południowy U mnie była to tyłko wyprawa do województwa - ot tak, bez specjalnego celu. Wprawdzie liczyliśmy na to, że może obejrzymy w kinie "Avatar" bądź "Dom zły". Niestety, na "Avatar" bilety porezerwowane na długo do przodu, a drugiego filmu nie grali. Zamiar kulturalnego spędzenia czasu diabli wzięli.
W zasadzie myślałam, że może w Empiku dostanę książkę "Wielka księga robótek ręcznych" wydana przez Świat Książki, niestety nie było. Muszę liczyć na dziecinę, może w Gdańsku w firmowej księgarni znajdzie. Książki nie znam, nie widziałam, ale opis w katalogu brzmi zachęcająco (jak zawsze), najwyżej kolejny raz się rozczaruję. Kupiłam za to coś tanio i elegancko - "Smaki kuchni polskiej" za niecałe 11 zł. Nie jest to jakaś rewelacja, ale kilka przepisów na pewno wykorzystam.
Nie wiem, co mi się porobiło, ale ostatnio jakoś mnie do kuchni ciągnie, dziwny to w moim przypadku objaw.

2 komentarze:

  1. witaj ,ta książka będzie dostępna w księgarniach dopiero po 20 stycznia

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaglądałam do katalogu, a w katalogu napisane, że oferta od 1 stycznia no i jest na stronie Świata Książki. Może po 20tym trafi do innych księgarń?

    OdpowiedzUsuń