piątek, 22 maja 2015

Ezotero.

Tajemniczo brzmi tytuł? Bardzo, ale poczytajcie sami, co ma do zakomunikowania Wydawnictw MG. Zapowiedź brami interesująco, bo debiuty, o których wspomina MG, były udane. Wiem, bo czytałam ;)

 Szanowni Państwo,


Do tradycji już należy, że wydawnictwo MG, mniej więcej raz na rok wprowadza na rynek nowego Autora lub Autorkę. Zadebiutowali u nas: Katarzyna Enerlich, Zbigniew Białas, Joanna M. Chmielewska.

I właśnie przyszedł czas, by zaprezentować Państwu kolejne odkrycie. Chciałabym bardzo polecić debiut Agnieszki Tomczyszyn, współczesną powieść Ezotero. Córka wiatru.Bohaterką i narratorem jest dziewczyna o dość niezwykłym imieniu Latte.
Autorka tak o niej pisze: Latte nigdy nie zastanawiała się nad przyszłością. Wydawało jej się, że przeszłość kryje wystarczająco wiele tajemnic. W poszukiwaniu miłości, przyjaźni i prawdy o swojej matce i sobie natrafiała wciąż na pytania bez odpowiedzi.
Czy człowiek ma wpływ na swoją przyszłość? Czy mogąc poznać losy bliskich osób, bohaterka zrobi to bez mrugnięcia okiem? Czy mistyka jest nierozerwalnym elementem nowoczesnego świata? Ta wciągająca historia z pogranicza kryminału, fantasy i powieści obyczajowej przeniesie czytelników w ezoteryczny świat matki i córki, które łączy wszystko, a jeszcze więcej dzieli i każe zastanowić się nad tym, czy świat faktycznie jest taki, jakim go widzimy? A może rozwiązanie tajemnicy znajduje się tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy…
Mnie ta książka urzekła.
Ezotero… ukaże się 17. czerwca.

4 komentarze:

 1. Mnie urzekla zapowiedz tej ksiazki. Dobrze, ze wydawnictwo promuje i daje szanse nowym autorom. Mysle, ze warto takie osoby wspierac i dac im szanse. Tu rowniez nasza rola jako czytajacych i kupujacych ksiazki. Pozdrawiam serdecznie Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzę tak samo, tym bardziej, że ksiązki debiutantów czytałam. Dziś Katarzyna Enerlich debiutantką już nie jest, wydała sporo książek, jast czytana i lubiana. Sądzę, że równie dobrze wystartowała pani Agnieszka Tomczyszyn. Jak przeczytam, opowiem.

   Usuń
 2. Książka, której nie zostawisz, aż skończysz czytać. A potem chcesz czytać dalej-proszę o kontynuację :) Świetna lektura. Polecam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że potwierdzasz, iż MG ma nosa do debiutów ;)

   Usuń

Koty w potrzebie

www.koty.sos.pl