wtorek, 27 września 2011

Co się dzieje?

Odwiedzających ,mnie na moim blogu i ja odwiedzam, ale ostatnio stało się to niemożliwe. Kiedy usiłowałam złożyć wizytę na blogu Anki ( Ania zostawiła komentarz  pod moim poprzednim wpisem) wyskoczył mi komunikat - uwaga złośliwe oprogramowanie! Zdarza się, pewnie przeszłabym nad tym do porządku dziennego, gdybym dziś nie weszła na blog "made by rhianone" - znow podobny komunikat. Nie wiem, nie znam się, może to z moim blogiem coś nie tak? Komunikaty straszą mnie uszkodzeniem komputera. Czy przydarza Wam się coś takiego?

11 komentarzy:

 1. Mam dokładnie to samo. Też pojawia mi się ten dziwny komunikat jak odwiedzam niektóre blogi. Myślę że to może mieć związek z jakimś dodatkiem doinstalowanym do bloga przez użytkownika, który może pochodzić z takiej zainfekowanej wirusem strony, ale mogę się mylić. Na razie na wszelki wypadek nie wchodzę na te blogi, choć jest w nich kilka moich ulubionych :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że się zdarza. Jak wchodzę z Google Chrom to mnie straszą, a jak z Mozilli to nie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba wina czegoś innego.Bo mój informatyk powiedział,żeby uważać na innych .na te zagraniczne!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szerzy się - wyskakuje u mnie na blogu i wielu innych, na które wchodzę. Zawsze w komunikacie jest przywołany jakiś inny blog, który niby "zakaził" złośliwym oprogramowaniem. Takich oflagowanych blogów przybywa.Jednak śmiem twierdzić, że nie zarażają,bo po przeskanowaniu komputera - antywirus nic nie znajduje. Dzieje się to na przeglądarce Google Chrome, a na innych nie. Ignoruję, bo nie mam wyjścia - musiałabym zlikwidować bloga. Sądzę, ze jest tu jakiś problem własnie z przeglądarką Google Chrome, a nie rzeczywisty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam od kilku dni. Dwa razy pojawiło się ostrzeżenie ale ze strony antywirusa, że chcę otworzyć bloga, który miał kontakt z czymś wirusowym. Słucham i nie otwieram.

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja korzystam z przeglądarki chrome, oczywiście słucham komunikatów i nie wchodzę. Tak jak pisze Antonina, na każdym blogu podają inny blog zakażający. To jakiś obłęd!

  OdpowiedzUsuń
 7. chrom ma problem .cos sie dzieje z ta przegladarka.jesli masz antywirus to by ci pokazlao ze problem .niestety znow blogier szaleje.ja otwieram wszystko o lapotop zyje jak najlepiej nawet nie kicha

  OdpowiedzUsuń
 8. mam ten sam problem na chromie, ale wchodzę i nic się nie dzieje. Prawdopodobnie chrom zaktualizował nam się do większych zabezpieczeń. To wina pierdułek poinstalowanych po blogach.

  OdpowiedzUsuń
 9. http://imageshack.us/photo/my-images/163/beztytuufl.jpg/

  TO JEST WINA TEGO CZEGOŚ !!! USUŃCIE TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. a ja wywaliłam blog podany w komunikacie i mam spokój na razie?!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też mam te komunikaty na niektórych ulubionych blogach. Drażni mnie to potwornie.

  OdpowiedzUsuń

Koty w potrzebie

www.koty.sos.pl